مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید سید رضا ثابتی برگزار شد
مراسم معنوی نخستین سالگرد شهادت شهید سید رضا ثابتی امروز در ٢٧ رمضان سال ٩٧ در مسجدالغدیر آبادان برگزار شد .‌
 
به گزارش روابط عمومی بنادر و دریانوردی آبادان ، در این مراسم با شکوه و معنوی، آیت الله فرحانی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ، ائمه جمعه شهرستان آبادان ،دکتر منصور آرامی عضو هیئت عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان بنادر و دریا نوردی ، مهندس ارکاب  مشاور مدیر عامل و مسئول امور ایثار گران سازمان بنادر و دریا نوردی ، عادل دریس مدیر کل بنادر و دریا نوردی استان خوزستان ، سفاری مدیر بنادر و دریا نوردی آبادان ـ خانواده های شامخ شهدا و ایثار گران ، اساتید دانشگاه ، شیوخ  عرب و جمعی از مردم شهرستان آبادان و خرمشهر حضور داشتند .
آیت الله فرحانی نماینده مردم خوزستان در این مراسم معنوی گفت ؛ حضور ما در این مراسم ، آنهم در بین چنین جمعی از مردم ، یک سعادت است ‌. 
درادامه وی عنوان کرد؛ حضور مردم و بیعت آنها با شهدا ، نشان از عظمت ، هوشیاری ، بصیرت و ولایت مداری آنهاست .
نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در این جمع مردم گفت ؛ این مراسم از پیغام مهمی برخوردار است که راهبرد حضرت امام در برخورد با جریانات داعش و ارهاب ، کاملا نشان می دهد که اگر ما این مسئله را در سوریه حل نمی کردیم ، اکنون باید آن را در ایران اسلامی حل میکردیم . 
آیت الله فرحانی خاطر نشان کرد ؛دقت در این راهبر و مقابله با اتاق فکری که میخواهد انقلاب اسلامی را از درون متزلزل و در آن تفرقه ایجاد کند ، کاملا نشان میدهد که نیاز امروز جامعه  وحدت و هوشیاری و تبعیت از امامین انقلاب ، امام راحل و امام حاضر است که بحمد الله مردم ما این هوشیاری را دارند . 
دکتر آرامی در ادامه از فقدان شهید سید رضا ثابتی بعنوان یک ضایعه یاد کرد و گفت ؛ از دست دادن چنین شخصیتی در این سازمان مایه تاسف و درد  است چرا که سید رضا ثابتی یک فرد متعهد ، کار بلد و ماهر و دقیقی در حوزه خود بود.
وی افزود : بندر آبادان از اهمیت بسیار زیادی در استان خوزستان برخوردار است و وجود اینچنین نیروی کار  آمدی همچون شهید سید رضا ثابتی در این اداره ، قابل اهمیت است اما  اکنون که درجمع ما نیست ، از خدای متعال خواستاریم که روح ایشان را قرین ارواح ائمه اطهار  و محشور گردد ٠
سید رضا ثابتی که ١٢ سال سابقه خدمت در بندر آبادان را دارا بود ، در حمله  تروریستی گروهک داعش به مجلس شورای اسلامی در ١٧ خرداد سال گذشته و   در حالی که او بعنوان مراجعه کننده حضور داشت به شهادت رسید .‌
لازم به ذکر که قرائت قران ،  نوحه خوانی و سینه زنی به یاد شهدا از جمله برنامه های این مراسم بود .


مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید سید رضا ثابتی برگزار شد

مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید سید رضا ثابتی برگزار شد

مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید سید رضا ثابتی برگزار شد

مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید سید رضا ثابتی برگزار شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۵۴
کد خبر : ۴۲,۷۲۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید