نشستی در ساختمان عملیات بندری و دریایی بندر آبادان برگزار شد
در این نشست که هدف آن تامین امنیت جان مسافران و گردشگران است ، رییس اداره دریایی و بندری آبادان و جمعی از مسئولان دیگر این مدیریت ، حاضر بودنددر ابتدا، بهبهانی ، رییس اداره دریایی و بندری گفت؛ در مبحث مسافری و گردشگری باید تمهیداتی  در راستای ارائه خدماتی بهتر و پاسخگویی به مسافران و هموطنان اتخاذ شود

او اضافه کرد : برای مسافران لازم است قبل از هر سفر ، نکات ایمنی ، مشاوره و آموزش داده شوند

بهبهانی افزود ؛ پایانه مسافربری برای مسافران و گردشگران نوروزی در نظر گرفته شده است و کلیه تمهیدات از نظر ایمنی ـ رفاهی و کنترل مسافران در حین سفر خود چه در خشکی و چه  در دریا به نحو احسن انجام شود .

در ادامه این نشست ؛ سهیم پور ، رییس امور دریایی بندر آبادان گفت : کشتی های موجود از استاندار های خوبی برخوردارند و در این زمینه هیچ نگرانی وجود ندارد اما برای افزایش ضریب امنیت گردشگران ، امسال در صدد این هستیم که جلیقه های نجات در اختیار مسافران قرار گیرد .

 سرپرست ستاد نوروزی که در این نشست هم حضور داشت افزود ؛ دغدغه مهم رییس بنادر و دریا نوردی آبادان وجود امنیت است و امنیت را نباید فدای هیچ چیز دیگری کرد.

سکری ادامه داد : تمام اهداف ما رفاه حال گردشگران و مسافران نوروزی است که تسهیلاتی از جمله راه اندازی نرم افزاری برای آگاهی مسافران از خروج و ورود کشتی ها و یا لغو حرکت آنها راه اندازی شده است.
نشستی در ساختمان عملیات بندری و دریایی بندر آبادان برگزار شد  

 نشستی در ساختمان عملیات بندری و دریایی بندر آبادان برگزار شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶
کد خبر : ۴۱,۷۰۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید