مهمانان نوروزی و راهیان سرزمین های نور  محور نشست  مشترک امروز بنادرو دریانوردی  آبادان
کمیته هماهنگی ستاد راهیان نور و مهمانان نوروزی بنادر و دریانوردی آبادان با مسئولان نظامی و انتظامی و شهرستان تشکیل جلسه دادند.
به گزارش روابط عمومی ، این مدیریت صبح امروز نشست مشترکی بین ستاد راهیان نور و مهمانان نوروزی بنادر و دریانوردی آبادان ومسئولان برگزار نمود که در این نشست نماینده منطقه سوم دریایی  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، دریابانی نیروی انتظامی  شهرستان آبادان و فرمانده یادمان شهدای والفجر هشت و شهرداری آبادان در خصوص هرچه باشکوه تر برگزاری گردشگری دریایی در این منطقه بحث و تبادل نظر کردند.  
در ابتدای این نشست  بهبهانی معاون عملیات دریایی بندری ضمن تشریح اهداف سازمان بنادر و دریانوردی از برگزاری گشت های دریایی عنوان کرد : سازمان بنادر و دریانوردی با هدف ترویج فرهنگ بومی  مناطق مرتبط با دریا مبحث گردشگری دریایی را به طور جدی از اهداف خود می داند لذا یکی از مؤلفه های مهم این سازمان برگزاری ایمن سفرهای دریایی می باشد که این نشست در خصوص رسیدن به یک تعامل سازنده و درنهایت برگزاری تورهای گردشگری در آبراه بین المللی اروند رود در سال 97 پیش رو داشته باشیم . 
وی در ادامه افزود : بنادر و دریانوردی آبادان با استفاده از دو فروند شناور مجهز و مدرن ،کار جابجایی گردشگران نوروزی را در این بندر بعهده دارد. 
 بهبهانی در حاشیه این نشست مطرح کرد : امسال هم همانند  سال گذشته از دو فروند قایق موتوری همیار ناجی در خصوص اسکورت شناورهای تفریحی در اروندرود بهره مند خواهیم بود . وی همچنین از تجهیز شناورهای نیروی دریایی سپاه در یادمان والفجر هشت به لایف جاکت خبر داد و تصریح کرد امسال با تجهیز شناور مستقر در این منطقه به لایف جاکت به تعداد مناسب و هماهنگی های تخصصی در زمینه کاهش حوادث با یادمان شهدای والفجر هشت می توانیم شاهد رشد بالای گردشگری در این منطقه باشیم .
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۲۳:۰۳
کد خبر : ۴۱,۶۴۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید