حضور بنادر و دریانوردی آبادان در پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی
بنادر و دریانوردی در آبادان با حضور چشمگیر در پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی ، ظرفیت ها، مزیت ها و دستاوردهای خود در حوزه صنعت حمل و نقل دریایی که بعنوان یکی از مولدهای اقتصاد کشور میباشد را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی،  بنادر و دریانوردی آبادان با حضور در این نمایشگاه  که در راستای اهداف عالی سازمان بنادر و دریانوردی با حضور 73 شرکت‌های داخلی و خارجی درمعرفی آخرین دستاوردها، توانمندی ها و فناورى های دریایی به مدت سه روز در محل دائمی نمایشگاههای بندر عباس دایر میباشد حضور یافت. 
 
عیدانی مسؤل روابط عمومی بنادر و دریانوردی آبادان در حاشیه این نمایشگاه عنوان کرد : بنادر و دریانوردی آبادان بعنوان پل ارتباطی کشور در منطقه شمال غربی خلیج فارس با کشورهای همسایه افق روشنی در ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و جذب تجار داخلی و خارجی می باشد. 
 
این نمایشگاه صبح امروز با حضور  مهندس راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی ومدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و مسولان ومدیران صنعت حمل و نقل کشور و صنایع وابسته افتتاح گردید. 
 
بنادر و دریانوردی آبادان بعنوان یکی از بنادر استراتژیک در شمال غربی خلیج فارس همیشه مورد توجه سرمایه گذاران خارجی و تجار داخلی بمنظور تبادل کالا می باشد. 

حضور بنادر و دریانوردی آبادان در پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی

حضور بنادر و دریانوردی آبادان در پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی

۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱
کد خبر : ۴۱,۴۷۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید