آیین افتتاحییه دوازدهمین دوره مسابقات یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی
برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی کشور به میزبانی بندر آبادان
به گزارش روابط عمومی : صبح امروز طی مراسمی با حضور سرهنگ اطمانی فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی ، مهندس محسنی مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر ،حجت الاسلام محمدی پور امام جمعه شهرستان اروندکنار و جمعی از مسئولان شهری و بنادر و دریانوردی آبادان  دوازدهمین دوره از مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی به میزبانی بندر آبادان برگزار گردید . 
سفاری مدیر بنادر و دریانورردی آبادان در این خصوص عنوان کرد : این دوره از مسابقات به میزبانی بندر آبادان و با هدف  ایجاد روحیه نشاط و همدلی بیشتر بین بنادر سیزده گانه و سازمان مرکزی و شناساندن پتانسیل های این بندر در عرصه میزبانی  سایر مسابقات  درون سازمانی از 22 لغایت 23 آذرماه در دو مجموعه ورزشی کوثر آبادان و استادیوم تختی برگزار میگردد .
اطمانی فرمانده یگان حفاظت  سازمان بنادر و دریانوردی طی سخنانی ایراد کرد : بالابردن روحیه نشاط و تندرستی  در بین همکاران و آمادگی جسمانی بمنظور قرار گرفتن در شرایط بحران یکی از ماموریت های  مهم  این یگان می باشد .
وی در ادامه افزود: میزبانی این دوره از مسابقات در شهر آبادان و به همت همکاران پرتلاش  در بنادر و دریانوردی آبادان برگزار میگردد که این بندر را در برگزاری مسابقات می توان بعنوان یک شاخص از لحاظ کمی و کیفی در بین سایر بنادر متمایز کرد .
اطمانی در پایان با تقدیر از مدیربنادر و دریانوردی آبادان و همکاران در این مدیریت و تلاشهای شبانه روزی آنان در هرچه بهتر برگزاری این مسابقات تقدی و تشکر نمود.

 

 آیین افتتاحییه دوازدهمین دوره مسابقات یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی

آیین افتتاحییه دوازدهمین دوره مسابقات یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی

 

۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۳۳
کد خبر : ۴۰,۶۳۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید