افزایش  بالای 28 درصدی عملیات بارگیری  و صادرات کالا در بنادر آبادان
عملیات بارگیری و صادرات کالا در مجموعه بنادر آبادان با رشد بالای 28 درصد روبرو شد

به گزارش روابط عمومی ،رضا سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان  از افزایش بالای 28 درصد  عملیات بارگیری و صادرات  کالاهای غیرنفتی در بنادر آبادان خبر داد  وی در ادامه افزود: با استناد به سامانه آمار سازمان بنادر و دریانوردی  عملیات بارگیری و صادرات  کالا در دی ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان  بالای 28/8 درصد افزایش داشته که عمده عملیات بارگیری به کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد .  وی تصریح کرد :   ماهی ، میگو، میوه جات و صنایع دستی از جمله کالاهایی است که با توجه به کیفیت مطلوب آن مورد توجه  تجار خارجی و  کشورهای حاشیه خلیج فارس  قرار گرفته است .

همچنین  ایشان با بیان اینکه  در ده  ماه  سال گذشته  میزان  تناژعملیات تخلیه و بارگیری در بندر چوئبده   13,510  تن بوده ، با توجه به  رفع یک سری تحریم های ظالمانه در پسا برجام  و ترغیب  تجار خارجی  و جذب سرمایه گذاران  جهت صادرات کالا از این بندر امسال موفق به بالابردن  این عملیات به میزان  بالای  48/6 درصد و مقدار 20,720 تن  گردیده است .

 سفاری  در پایان بکارگیری نیروهای متخصص ،بالابردن ظرفیت های تخلیه و بارگیری و بروز رسانی امکانات در مجموعه های بنادر آبادان،چوئبده و اروندکنار  را یکی از موئلفه های کسب موفقیت ها و رسیدن به تعالی سازمانی عنوان کرد .

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳
کد خبر : ۳۷,۸۸۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید