-  برگزاری اولین بزرگداشت نقش اداره ی بندر چوئبده،عشایر و لنجداران در دوران دفاع مقدس
. بمناسبت هفته ی دفاع مقدس بزرگداشت نقش اداره ی بندر چوئبده،عشایر و لنجداران در دوران دفاع مقدس با حضور مسئولین ، مردم و عشایر غیور برای اولین بار در اداره ی بندر چوئبده برگزار گردید.

بنا به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان، با همکاری شورای شهر چوئبده،  بمناسبت هفته ی دفاع مقدس، برای اولین بار با گذشت 28 سال از پایان جنگ تحمیلی، در محدوده ی اداره ی بندر و دریانوردی چوئبده "اولین بزرگداشت نقش اداره ی بندر چوئبده،عشایر و لنجداران در دوران دفاع مقدس" با حضور گرم و پرشور مردم منطقه و مسئولین  برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم که در فضایی صمیمی و معنوی برگزار گردید سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ضمن خیر مقدم به حاضرین در مورد اقدامات موثر و فداکارانه ی مردم منطقه و لنج داران و همچنین نقش سوق الجیشی اداره ی بندر و دریانوردی چوئبده در دوران دفاع مقدس بویژه شکست حصر آبادان سخنانی ایراد نمود. در ادامه تنی چند از رزمندگان عزیز بعنوان راوی از جانفشانی ها و رشادتهای صورت گرفته از جانب عشایر شجاع و همیشه در صحنه و نیز لنجداران غیور روایتگری کردند.
در ادامه دکتر آیت الله حیدری ریاست محترم عشایر استان و عضو مجلس خبرگان رهبری بعنوان میهمان ویژه با تأکید بر اهمیت برگزاری چنین بزرگداشتی برای اولین بار آن هم بعد از 28 سال از کلیه ی دست اندرکاران علی الخصوص مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان تشکر نمودند.
ایشان با ذکر چند مورد از مشکلات معیشتی،رفاهی و اجتماعی مردم شهر چوئبده از مسئولین ذی ربط خواستند نسبت به رفع مشکلات موجود ، اقدامات جدی و عملی داشته باشند.

  

 


  


۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۷:۰۶
روابط عمومی مدیریت بنادر ودریانوردی آبادان |
کد خبر : ۳۶,۸۷۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید