پیام تبریک سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت روز کارگر
مهندس سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت

                                                                            

                                                                                 باسمه تعالی

دین اسلام به عنوان ارائه گر عالی ترین تصویر سازندگی و تحول، قداست کار و مجاهدت را تا مرتبه اعلای شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشیده است. در چنین فرهنگ مقدسی کار و تلاش، تنبلی و دل مردگی را از انسان دور کرده و حرکت و شور و نشاط فردی و جمعی در جامعه می آفریند. انقلاب اسلامی ایران که با هدایت های نورانی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه به بارنشست ، الگویی شد تا ملت های مسلمان جهان دریابند که با تکیه بر داشته ها و توانایی های ملی می توان در مقابل مستکبران جهان ایستادگی کرده و افق های روشن خودکفایی و خوداتکایی را پیش روی خود دید و امروز باگذشت بیش از۳ دهه از حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی و علیرغم تمام تهاجمات و تحریم های دشمن، نیروی کار ایرانی در سنگر کار و تولید، با تعهد، شور و اخلاص مثال زدنی برخواسته از غیرت ملی و اعتقاد دینی خود توانسته است شعار ما می  توانیم را محقق ساخته و نقش موثری را در روند توسعه ملی و نیل به خودکفایی اقتصادی کشور ایفا نماید.
روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکو داشت مقام رفیع کار و مجاهدت و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی است.
 اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور ، فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش بنادر و دریانوردی آبادان که با خلاقیت و تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه  مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان را فراهم می نمایند تبریک گفته و با آرزوی توفیق و سربلندی همه این عزیزان، امیدوارم در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل با حرکت جهادگونه این قشر عظیم و با خلاقیت و نوآوری شاهد پیشرفت روزافزون ایران سرافراز اسلامی باشیم.

بنده روزجهانی کار وکارگر را خاضعانه به عزیزان کارگر تبریک گفته ودربرابر ایثار واحسان شما گرامیان احساس مباهات می نمایم واز درگاه رب العالمین برای تک تک شما طلب شادی وبهروزی می نمایم .

 

 

                                                                                                                                                        رضا سفاری

                                                                                                                                     مدیر بنادر و دریانوردی آبادان

 

 

                                                                                                                         

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۵۱
کد خبر : ۳۵,۶۴۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید