پیام تبریک مدیر بنادرودریانوردی آبادان به مناسبت ایام الله دهه فجر
دهه مبارک فجر، بیانگر تجلی شکوه‏ مند حماسه

دهه مبارک فجر،  بیانگر تجلی شکوه‏ مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

انقلاب اسلامی ایران تبلور تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی ژرف قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.

دوازدهمین روز بهمن هر سال، شور‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب اسلامی یعنی روز تجلی نور بر پهنای  خاک ایران زمین با ورود حضرت امام‌خمینی(ره) به ایران رقم می خورد.
انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن ملتی ، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی‌ها ، فداکاری‌ها و رشادت‌های همه شیرزنان و غیور مردان بزرگی است که در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب ، برای مبارزه با طاغوت و استقرار نظام سیاسی الهی هر آنچه داشتند را در طبق اخلاص نهاده و با حماسه‌ آفرینی‌های خود زمینه طلوع خورشید فروزان اسلام را بر پهنه ایران اسلامی فراهم کردند .
اکنون سی و هفت سال از آن طوفان تاریخی می‌گذرد . سه دهه‌ای که پر از فراز و نشیب اما لبریز از عزت و افتخار و سربلندی و لحظه لحظه آن یادآور حماسه آفرینی مردم همیشه استوار ایران اسلامی است.
مردم با بصیرت ایران اسلامی که در پایبندی به عهد و پیمان سرآمد روزگار هستند، قطعاً هزاران بهمن را با همین پایداری در ایمان و عمل در کتاب تاریخ انقلاب ورق خواهند زد .

اینجانب سی وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را به ملت شهید پرورآبادان  تبریک و تهنیت گفته و پیروزی و سرافرازی همیشگی ملت غیور ایران را در همه عرصه های سیاسی، علمی، اجتماعی و فرهنگی از خداوند متعال مسئلت دارد.

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳
کد خبر : ۳۴,۸۸۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید