نقش پرسنل بنادر و دریانوردی آبادان در دوران جنگ تحمیلی ستودنی است.
مدیر کل بنادر ودریانوردی خوزستان گفت : آبادان فاصله اندکی تا کشور عراق دارد و به طور حتم در دوران جنگ تحمیلی رشادتهایی که پرسنل این مجموعه به ویژه شهدا کردند قابل تحسین و یاد آنها هرگز فراموش نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر ودریانوردی آبادان سعدالله عبدالهی اظهار کرد : تجلیل از مقام والای شهیدان هشت سال دفاع مقدس از نقش ارزنده شهدا و ایثارگران بنادر ودریانوردی در طول دفاع مقدس یادکرد.

وی افزود: برگزاری اولین یادواره شهدا و ایثارگران بنادر ودریانوردی آبادان ابتکار عملی ستودنی وقابل تحسین است. مدیر کل بنادر ودریانوردی خوزستان با اشاره به برگزاری یادواره شهدا ادامه داد خداوند درقرآن می فرماید شهدا نزد خداوند روزی دارند و مبادا بپندارید شهدا  نیز مثل دیگر انسانها هستند.

عبدالهی عنوان کرد : شهدا در زندگی ما نقش دارند از این رو برگزاری یادواره مربوط به شهدا بسیار مقدس است واین خود بیانگرزنده نگه داشتن یادوخاطره شهدا می باشد.

وی تسریح کرد : کسب زندگی مومن به گونه ای است که همواره باید آماده مجاهدت باشد و اصل انتظار در این است که مومنان آماده مجاهدت در رکاب امام زمان ( عج ) باشند.

در پایان این یادواره با حضور امام جمعه شهرستان آبادان ،مدیر کل بنادر ودریانوردی خرمشهر ،امام جمعه اروند کنار ،فرماندهان نظامی وانتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان آبادان از خانواده شهدا و ایثارگران بنادر ودریانوردی آبادان تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۷:۳۱
کد خبر : ۳۳,۸۰۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید