کارکنان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان خون خود را اهدا کردند
همزمان با فرا رسیدن روز اهدای خون کارکنان مدیریت بنادر و ردیانوردی آبادان خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان: مدیر، معاونین، مسوولان و کارکنان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان روز شنبه و به مناسبت فرا رسیدن روز اهدای خون با حضور در سازمان انتقال خون شعبه آبادان خون خود را به بیماران نیازمند خون اهدا کردند.

مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در حاشیه ی اهدای خون کارکنان این مدیریت ضمن تجلیل از نقش تأثیرگذار و حساس کارکنان خدوم و صدیق سازمان انتقال خون که وظیفه ی خطیر انتقال خون به بیماران نیازمند خون را بر عهده دارند اظهار داشت: اهدای خون و تامین نیازهای خونی جامعه اسلامی از امور خیر و ارزشمند است که بحمدالله در ایران اسلامی با توجه به روحیه ی کمک به هم نوع و عاطفه ای که بین مردم وجود دارد بیش از پیش نمایان است.

رضا سفاری تصریح کرد: بسیاری از مردم با بیماری دست و پنجه نرم می کنند و نیاز مبرم به خون دارند و اگر تمامی افرادی که واجد شرایط اهدای خون هستند در این میدان عمل خیر حضور داشته و مجاهدت کنند بدون شک یکی از دغدغه های درمانی کشور مرتفع خواهد شد.

وی در پایان ضمن تشکر از پرسنل مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان که خون خود را اهدا کردند، خاطر نشان کرد: امیدواریم این عمل خیرخواهانه و خداپسندانه همواره تداوم داشته باشد تا اهدا کنندگان هم از اجر اخروی آن برخوردار شوند و هم با اهدای خون سلامتی و نشاط را برای خود و سایرین به ارمغان آورند.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳
روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان |
کد خبر : ۳۳,۰۳۷
کلیدواژه ها: اهدای خون بندر آبادان 

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید