صبحگاه مشترک گارد و انتظامات مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت آغاز دهه فجر
صبحگاه مشترک گارد وانتظامات بندر آبادان به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران صبح امروز در محل فرماندهی گارد و انتظامات مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان برگزار گردید.

درنخستین روزازدهه مبارک فجرسی پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران صبح امروز صبحگاه مشترک فرماندهی گارد و انتظامات مدیریت بنادرودریانوردی آبادان در محل فرماندهی گارد و انتظامات مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان برگزار گردید.

در این مراسم که با حضورمدیر بنادر و دریانوردی آبادان، معاون عملیات، رییس اداره بندر و دریانوردی اروندکنار، فرماندهی گارد و انتظامات، مسئول حراست، مسئول حوزه مدیرت وسرپرست روابط عمومی حضور داشتند پرسنل گارد و انتظامات صبحگاه مشترک را برگزار کردند.

مدیر بنادر و دریانوردی آبادان دراین مراسم به جایگاه ویژه گارد و انتظامات درسازمان  بنادر و دریانوردی اشاره کرد و حضور و دقت در انجام وظایف محوله یکایک آنان را به یکی از مهمترین ارکان امنیت عنوان کرد.

خدابخشی همچنین دراین مراسم یاد و خاطره مرحوم بندردار دوم علی ظاهری ازپرسنل تلاشگر و خدوم گارد و انتظامات مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان را گرامی داشت.

۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۶:۵۰
روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان |
کد خبر : ۲۷,۸۱۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید