حضور مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم
به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی ایران مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان درکنار سایر سازمانها و موسسات وابسته به دولت، با حضور در نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم آخرین وضعیت از پروژهای عمرانی و زیر بنائی را با ارایه رشد فعالیت ها در قالب بروشور، بنر و کلیپ در معرض دید علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان گذاشت.

نمایشگاه 

حضور مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم

به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی ایران مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان درکنار سایر سازمانها و موسسات وابسته به دولت، با حضور در نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم آخرین وضعیت از پروژهای عمرانی و زیر بنائی را با ارایه رشد فعالیت ها در قالب بروشور، بنر و کلیپ در معرض دید علاقه‌مندان  و بازدیدکنندگان گذاشت. نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم که از روز 16 بهمن ماه در محل نمایشگاههای بین المللی اهواز با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان افتتاح شد ، روز 21 بهمن ماه پس از ارائه ی  فعالیت ها، عملکردها و شاخص های  دستگاه های اجرائی استان به کار خود خاتمه داد.

اضافه می شود این مدیریت  به همین مناسبت نمایشگاه مشابهی را تحت عنوان« عملکرد» با هدف ارائه آخرین دستاوردها در ساختمان اداری بر پا  نموده بود.

۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱
کد خبر : ۲۰,۲۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید