نمایشگاه دستاوردهای دولت به مناسبت گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر، روز دوشنبه مورخ 06/06/91 در شهرستان آبادان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان، امام جمعه موقت و جمعی از مسوولان محلی در محل نمایشگاه های پالایشگاه آبادان گشایش یافت
نمایشگاه دستاوردهای دولت به مناسبت گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر، روز دوشنبه مورخ 06/06/91  در شهرستان آبادان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان، امام جمعه موقت و جمعی از مسوولان محلی در محل نمایشگاه های پالایشگاه آبادان گشایش یافت. دراین نمایشگاه دستاوردها و عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان آبادان در سال گذشته در حوزه‌های مختلف به نمایش گذاشته شد. معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت یادآور پاسداشت نام و خاطره و مرور سیره عملی دو شهید دولت مدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، شهیدان رجایی و باهنر،اسوه‌های علم و تقوا و نماد و الگوی خدمت گزاری به مردم است. وی با اشاره به خدمات ارزشمند دولت  دراین منطقه اضافه کرد : «برای نخستین بار دستگاههای اجرایی شهرستان آبادان به صورت تخصصی، نمایشگاه دستاوردهای دولت را برپا کرده تا در آن به معرفی فعالیت  ارگان ها و مجموعه های مختلف اجرایی شهری پرداخته شود.» فرماندار ویژه آبادان در ادامه افزود: در این فضای محدود با نصب بنر، پوستر و تراکت، تنها بخشی از پروژه ها و اقداماتی که توسط دولت در این منطقه اجرایی شده، نشان داده شده است. این در حالی ست که در پشت این تصاویر صدها برنامه ، اعتبار و فکر خلاق وجود دارد  که در وجود تک تک دستگاه های دولتی شهرستان شاهد آن هستیم.
اضافه می شود در این نمایشگاه غرفه مدیریت بنادرو دریانوردی آبادان با طراحی و تزئین مناسب، عملکرد یک ساله ی خود را به صورت  پخش برنامه تصویری ،CD  و کاتالوگ در اختیار بازدیدکنندگان قرارداد. این نمایشگاه پس از سه روز فعالیت روز چهارشنبه به کارخود خاتمه داد.
۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۴:۵۸
کد خبر : ۱۶,۱۹۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید